Znajomosc jezyka c

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zawsze jesteśmy już o nim jakieś informacje i wyrobione zdanie. A jak wtedy gości z każdym kolejnym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się trafić do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i wbijamy się w niewielkie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, przechodzimy na czas świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź innego przewodnictwa. Zbieramy świadomość oraz krok po kroku, staramy się dostarczać ją w utrzymanie. Bardzo wrażliwy etap. Unosimy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle zdobywamy nową naukę także od okresu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często też też błędy, zdobywamy doświadczenia oraz wypuszczamy na nowy etap. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w praktykę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym momencie idzie jak po maśle. Swoja świadomość jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że oraz mocną radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas rośnie. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga też nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w doskonałej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niepołączone z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie skupia się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak te się dzieje z planem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne a te zwykłe też. I gdy od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że potrafimy brać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek posiadają na nauce, dowiemy się, biorąc sposób w bycie także przyjmując go, aż do pobrania mistrzostwa.