Zarzadzanie przedsiebiorstwem budowlanym

Program comarch xl stanowi wówczas rozbudowany system klasy ERP wspomagający i poprawiający proces zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem. Oprogramowanie ERP jest głoszone w rożnych wielkościach firmach, poczynając od najmniejszych, kilkuosobowych do ważnych firmie będących moc oddziałów na całym świecie.

Główne zalety oprogramowania tej odmiany są dostępne w postępujących dziedzinach prowadzenia przedsiębiorstwa: - obsługa i złożenia księgowe, - ziemia oraz wydawanie stanem magazynowym, - obieg wewnętrzny i otwarty dokumentów, - analizy wewnętrznych procesów firmowych, - sprzedaż oraz zarządzanie informacjami z klientem końcowym, - obsługa kadrowa przedsiębiorstwa.

Program comarch xl prezentuję się bardzo rozbudowanymi możliwościami oraz jest budowę modułową. Pozwalam to nieograniczone możliwości tworzenia rozwiązania dobranego do określonych potrzeb przedsiębiorstwa. Serie modułów zgromadzone są w regiony, które logicznie łączą funkcjonalności, które współpracują ze sobą. System firmy comarch jest dobierany do potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Zamówienie poprzedzane jest wnikliwą analizą całych procesów i jeszcze potrzeb danej działalności. Dzięki temu podejście kupi na uzyskanie dużej wydajności w gronie. Oprócz standardowej wersji licencyjnej, comarch oferuję również sposób w standardzie SaaS czyli software as a service. Cała usługa działa następnie w ramach chmury obliczeniowej. Dostęp możliwy jest za pomocą zdalnego połączenia internetowego, przez przeglądarkę internetową. Ten styl dystrybucji redukuję koszty wdrożenia produktu u mężczyznę końcowego. Nie nosi potrzeby inwestowania w serwery produkcyjne i wynajmowania specjalistów do obsługi oraz życia oprogramowania. Dla przedsiębiorstw technologicznych program udostępnia specjalne moduły. Pozwolą one na definiowanie procesów produkcyjnych. Do bazy mogą stać wprowadzone parametry techniczne wykorzystywanych surowców jak i zamienniki. Bycie nowych wersji technologicznych zezwala na dostosowanie oferty przedsiębiorstwa do klienta zewnętrznego. Obecnie program comarch xl jest użytkowany w ponad 5000 przedsiębiorstw w całej Polsce. Największe branże stosowane przez oprogramowanie to między innymi budowlana, chemiczna, transportowa, internetowa oraz automatyka. Najwięksi mężczyźni to: - Kupiec - VOX składy budowlane