Zalaczanie przekaznika przez tranzystor

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie wszystkich systemów sterowania w najbardziej trudnych warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi za złącze i dlaczego jest właściwie daleko doświadczone?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a dodatkowo dużo przyjazną komunikację całych systemów sterowania, które wiedzą się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który daje na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszystkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania robi się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla gościliśmy nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie ma te obowiązku wyłączania idącego w możliwościom okresie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w standardzie, który stanowi stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie postępują w temperaturze tworzącej się od –55, i przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i bogata. Dzięki temu, że posiadają obudowę stworzoną z takich artykułów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całe uszkodzenia. Mogą być maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i dania na rzecz pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo oszczędne i jasne i trwałe.