Zaklad gastronomiczny aldo

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, to dużo dobrze znasz, że szybkość obsługi klienta jest jednym spośród najważniejszych wyzwań, którym pragniesz sprostać. Jednakże prawdopodobnie nie domyślałeś się nigdy, że istotni nacisk na ostatni atrybut traktuje nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale i samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i zdanie go w kasie fiskalnej.

Jeżeli zatem Twój lokal wyposażony istnieje w stare lub mało zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc tenże aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie dokonuje się na jego zadowolenie, także jego odrzut z podawanych przez Ciebie usług!
Na wesele na rynku pojawia się coraz bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może mieć z jeszcze bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio odkładają się na grupę oferowanych usług! I tak z taką misją, która narzeka na celu poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Jesteśmy Ci do zaoferowania sam spośród najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to nadal do złudzenia przypomina działalność na starej kasie fiskalnej, więc ludzie nie będą osiągali wyższych trudności z adaptacją do drugich rozwiązań! Ponadto cały plan wykonywa w planie dotykowym, zapewniając lekki oraz co najistotniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera cechuje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie idealnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Obecni na obsłudze klienta na najwyższym, światowym poziomie! Gastro Pos jest stosowany i szanowany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i dokonaj, żeby Twój lokal wzniósł się na jeszcze większy stopień!