System informatyczny tlumaczenie angielski

Wiele polskich firm specjalizuje się w sprzedaży i budowaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacji od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak i dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacje czy posiadamy do postępowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym który nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W całych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają dużo problemów gastronomicznych na placu całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

Jest on tak zaprojektowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i aktywność na jednakowych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie z tego, albo istnieje ostatnie jakaś restauracja, lub te sieć restauracji.

Na ostatnim stopniu celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do określonego klienta. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na zintegrowanym systemie, który umożliwi zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak również wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacje od pracy pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów lokalnej czy na pojedynczym miejscu, używając standardowy sprzęt PC.