System informatyczny proz

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w punktu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest grany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z linii wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z rządu aplikacji. Etap realizacji działania pewno być w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w specjalizacji i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z opcją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest podejmowana w sytuacji opłat abonamentowych za mienie z wybranych modułów systemu. Skuteczne wyjście dla młodych i małych firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest kreowana przez dostawcę. Elementy są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest chętny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest wyprodukowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest podawanie oprogramowania, które działa, że Partnerzy i Klienci mają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".