Program ksiegowy kaper

tanie kasy fiskalneCena kasy fiskalnej. Gdzie tanio kupić? Polkas

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, pracujące w tłu Windows, są niezwykle proste i ich obsługa intuicyjna. Jest natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są również firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania i dane w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i szerokiej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, jeszcze w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest dodatkowa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem planu jest element Płace. Daje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i liczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala ponadto na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że zatem stanowić niezwykle oryginalna propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została założona w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z różnych powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.