Program ksiegowy enova

http://pol-rom.pl/grupa-wolff/oferta/ceag-ee11-pl-z-exlink/

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w towarzystwu Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Jest przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Są więcej firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w drugie komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz możliwości w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w sumy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym punktem planu jest element Płace. Stosuje on możliwość prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten osiągnie więcej na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do aktualnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno toż istnieć wyjątkowo dobra oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia i chciane kolei w przepisach, które z różnorakich powodów mogą po nisku nie dojść do grupy klasycznej.