Program do fakturowania mala ksiegowosc

http://grupa-wolff.eu eatonLiderzy w branży bezpieczeństwa wybuchowego zawężają współpracę - GRUPA WOLFF autoryzowanym dystrybutorem Crouse-Hinds GmbH | GRUPA WOLFF

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego typie materiałów rozliczeniowych w styl szybki, prawy i uporządkowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury stanowi mocno ubogi w obsłudze. Dzięki niemu wolno wystawić dokumenty w wolnej walucie.

Aplikacja obecna istnieje w pełni zsynchronizowana z kolejnymi elementami systemu firmy Comarch. Dane są aktualizowane w terenie całości, co sprawia obsługę księgową prostą. Z pomoce na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) element ten stopniowi wybór najciekawszą ofertę na placu wśród produktów tego typu.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszelkich rady oraz dokumentów dotyczących danego klienta. Toż niewiarygodnie eleganckie rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego program ten jest funkcję drukowania. Wszystko to działa, że system w popularnym stopniu ułatwia bycie firmy lub biura i działa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest doskonały zwłaszcza dla przeciętnych oraz średnich firm, gdzie dział księgowy nie jest gęsty i pracownikom potrzebna jest uwagę i pomożenie. Taką pracę ma obecnie moduł faktury­ jako magazyn do księgowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom oraz ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą oraz możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury pozwoli na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprawa w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak rzadko i owymi, wyznaczonymi przez użytkownika oprogramowania oraz prowadzenie rejestru usług oraz kontrahentów.