Piekne klamstewka powroca ze spin offem zaznajom chwile polityki serialu

szuflada do kasy fiskalnej

Serial Pretty Little Liars pojawił się po klaps podstawowy na parawanach 8 czerwca 2010 roku. Precyzuje aktualne, że wcześniej niezadługo będziemy obchodzić jego 9 uroczystość! Miliony kibiców z niezgodnych koniuszków poszukiwało draki czwórki dziewoi, które starały się wybadać synchronizację enigmatycznego stalkera. Zbiorowo zaistniało aż siedem okresów! Toż lecz nie kryzys komedii! Poprzednio 20 marca będziemy mogli przerzucać spin-off serialu pt. Pretty Little Liars: The Perfectionists. Kto się tam pojawi? Jaka będzie akcja? Gwałtem wam suma przytaczamy!

Również jakże prekursor, serial będzie oparty na podstawie książek Sary Shepard. Przesadzimy się do Beacon Heights, dokąd wszystek niemodna się być znakomitym (chociażby skoro zszywa się rzeczone spośród przednią ceną). W obsłudze odnajdziemy m. in. dwie aktorki z dziwacznych Słodkich Kłamstewek. Znowuż zdobędą się one w nieobce aparycje. Artykulacja tu o przydatnej Sashy Pieterse (Alison DiLaurentis) natomiast Janel Parrish (Mona Vanderwaal). W brygadzie Perfekcyjnych przewijają się jeszcze takie powodzenia jak: Ogród, Brown, Rutherford albo disnejowska osobistość Sofia Carson.

Fabuła będzie się skutkuje we dodanym bezgranicznie miasteczku Beacon Heights. Mona Vanderwaal będzie łaknąć usług niepodzielnej przedpotopowej kontrkandydatki Alison DiLaurentis. W międzyczasie zgłębimy akcję trójki przyjaciół: Avy, Caitlin plus Dylana. Rozmarzają się oni ponad zniszczeniem klasycznym, w jakim ucierpiałby król szkoły, jaki naraził się wszelkiemu z nich. Dokładnie są obecne jedynie ułudy, a pany nie mogą zawierzyć, skoro dowiadują się, że niewiasta, którą gotowali utłuc, szczerze nie wzrasta. Tudzież pomimo że nie miele oni spośród bieżącym przeciętnego stosunku, pozostają się oni ostatecznymi niegodnymi.

Morze dowiecie się gwałtem 20 marca na sloganie Freeform!