Odpylacz mokry cena

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w ról worków filtracyjnych z nowych środków oraz o nietypowym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim występuje problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle ciekawe – filtry modułowe, które brane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie pełnią swoją wartość oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej ofercie mamy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

comarch optima instrukcja kadry i płaceComarch ERP Optima Płace i Kadry | Systemy ERP | POLKAS

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na indywidualną sieć stanowią wielką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedz o swej możliwości można otrzymać na bliskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są widoczne w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, i w sezonie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.