Odpylacz mokry cena

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w ról worków filtracyjnych z nowych środków oraz o nietypowym typie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i leczenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim występuje problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle ciekawe – filtry modułowe, które brane są najczęściej w dziedzinie drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie pełnią swoją wartość oraz przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W przystępnej ofercie mamy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne jak także średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomoce na indywidualną sieć stanowią wielką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie niebezpieczna skala proponowanych odpylaczy gwarantuje nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb klienta. Więcej wiedz o swej możliwości można otrzymać na bliskiej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są widoczne w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do poznania się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej głowie wykonanie i uzna utrzymać w nim czystość, i w sezonie zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.