Masa uziemienie

Wiele kobiet dziwi się, czy zakup krajalnicy się opłaca. Wszystko chce z tego, czy faktycznie będzie ona traktowana. Jeśli krajalnica traktuje istnieć dopiero nowym sprzętem ozdabiającym kuchenny blat, z zakupem chodzi się wstrzymać. W sukcesu, gdy cenimy sobie wygodę, oraz w kuchni spędzamy całkiem wiele czasu, przygotowując posiłki i desery, zdecydowanie jest wówczas mocna droga!

Krajalnica to czysta alternatywa dla przeciętnego noża. Dzięki niej pokroimy chleb na drugiej grubości kromki w zaledwie kilka sekund. To samo dotyczy wędlin i serów – łatwo i doskonale, a przede wszystkim estetycznie. Nie zazwyczaj racja więc oczekuje, jeśli w grę wchodzi jedynie deska do siekania i nóż.

Najważniejsze aspekty
Najistotniejsze punkty krajalnicy to obrotowe ostrze z ofertą regulacji grubości krojenia, podajnik i korpus. Ostrza potrafią być równe lub ząbkowane. Te liczby doskonale dodają się do krojenia serów i wędlin, natomiast ząbkowane są uniwersalne. Najlepiej, gdy ostrza są stworzone ze zwykli hartowanej, bo dzięki temuż są trwalsze. Jeżeli idzie o korpus krajalnicy, możemy wybrać te wyprodukowane ze pewni nierdzewnej lub tytanu, lub również z tworzywa sztucznego – do celu domowego wystarczy plastik. To jedno dotyczy podajnika. Że mamy cel używać urządzenia często, wybierzmy stalowy, zaś plastikowy podajnik sprawdzi się u osób, jakie będą kroić żywność rzadziej. Trzeba także zwrócić uwagę, czy do krajalnicy dołączony jest dociskacz – bez niego istniejemy narażeni nie ale na kilka precyzyjne krojenie, ale przede wszystkim na utratę palców.

http://www.comarch-polkas.pl/jak-dzialamy/Partner Comarch - Kraków - Polkas

Oprócz podstawowego wyposażenia producenci często docierają do montażu inne ciekawe gadżety. Drinku spośród nich istnieje tacka na pokrojone plastry – dzięki niej krojenie stoi się bardziej higieniczne, a przy okazji jesteśmy mniej sprzątania. Innym kolorowym dodatkiem jest ostrzarka do noża czy schowek na kabel.

Czy krajalnica jest bogata?
Taka dana do celu domowego kosztuje przeważnie 150-400 zł. Na targu są również krajalnice do zabudowy, natomiast ich wartość waha się między 500 a 1500 zł. Zaawansowane urządzenia, dedykowane głównie biznesom i lokalom gastronomicznym to obecnie wielki wydatek, rzędu 2000-5000 zł. Jednak ich zakup szybko się zwraca, gdy przeliczymy to sobie na zaoszczędzony czas pracy.