Ksiegowosc internetowa opinie

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który rozwiąże ich z monotonnej i czytającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, dodaje je jednak uniwersalność i możliwość obsługi. Co wysoce istotne, są one dobrane do działających wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak największego grona użytkowników. Oferta skierowana jest także do firm prowadzących pełną księgowość, jak również instytucji liczących się w organizacji księgi zysków i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada szeroką gamę funkcji koniecznych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle swym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z pomysłem nie sprawi kłopotów nawet kilka wprawnym użytkownikom.

Ten zasób w porównaniu z różnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jeden sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z użyciem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje również realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego:
prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego;
pisanie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były pokryte w tytule;
ewidencja środków trwałych, a i wartości psychicznych i prawnych;
standardowa obsługa wynagrodzeń;
obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe;
wystawianie deklaracji ZUS też możliwość eksportu do Płatnika.