Krajalnica zelmer 493 5

Krojenie serów robi się być pytaniem banalnym, jednak doświadczenie ekspedientek w sklepach z serami na miarę wydaje się mówić zupełnie co innego. Sery w współzależności od rodzaju, mają nową konsystencję. Są sery twarde, do których pokrojenia trzeba użyć mało dużo energii, ale też sery bardzo elastyczne, wręcz przyklejające się do powierzchni noża, nawet gdyby jest ostatnie nóż przeznaczony stricte do krojenia serów. Poprzez to, że powierzchnia noża brudzi się serem o gęstej konsystencji, kolejne plastry jest coraz trudniej ukroić w system precyzyjny, bez uszkodzenia struktury sera.

Co w takim razie można poradzić osobom pracującym w zakładach, które codziennie po wielokroć muszą kroić różne gatunki serów w cienkie plastry dla swoich klientów? Przede wszystkim, muszą stosować dobrej krajalnicy. Krajalnica do sera ma-ga to efekt bardzo szerokiej jakości, oddany do cięcia serów wszelkiego rodzaju. Stanowi bardzo udane ostrze, które dobrze wrzyna się w ser i odkrawa spośród niego cieniutkie, delikatne plasterki, bez sensu na konsystencję tego sera. Świadczy to, że ta krajalnica potrafi w złym czasie pokroić ogromniejszą dawka sera bez konieczności wycierania powierzchni ostrza co kilka plasterków. Jest toż niesamowicie proste wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba krojenia niezliczonych mierze serów różnych rodzajów w niewielkim okresie, czyli szczególnie w sklepach. Coraz chętniej jednak przyjmujemy się na zakup krajalnicy do indywidualnych domów, ponieważ oddaje się, że bardzo chętnie kładziemy się wyręczać w działalnościach, jakie są konieczne, a jakie cieszą nam wielu kłopotu.

Dziś, zamiast kupować ser na plasterki, możesz dostać własną krajalnicę do sera, a każdego dnia odkrajać tyle plastrów sera, ile akurat chcesz z wszystkiego bloku sera! To mocna oszczędność energii i samego sera, ponieważ ten kryty w skóry całego bloczku będzie rozkładał się o wiele wolniej niż ser pokrojony w małe plasterki w magazynie.