Krajalnica raveco

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wielkość i długie doświadczenie, które z uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest daniem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy i delikatne produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klas Krajalnica została spowodowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających największą trwałość wśród podobnych urządzeń widocznych na targu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz realizację maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie są związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co wysoce przydłuża ich żywotność. Inne elementy zostały skonstruowane z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego także jego przywróceniu. Krajalnica jest ponadto urządzona w określoną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak spotyka się on w ról zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w książce przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.