Krajalnica julienne

oprogramowanie dla biura rachunkowegoKsięgowość internetowa. Oprogramowanie dla biura rachunkowego

Krajalnica maga 612p to pozytywne akcesorium do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy również do twardych jak sery. Dobre tematy i proste wykonanie zapewnia długą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na mieszkanie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać szybko zastosowany w inne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to:
– wymiary 635 x 500 x 495 mm
– klasa bezpieczeństwa to IP33
– ciężar urządzenia 39 kg
– grubość krojenia od 0 do 28 mm
– stół podawczy 300 x 250 mm
– moc silnika 250 W
– długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana stanowi w dwóch grupach.
Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie.
Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą.
Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do działania w konkretnym okresie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego.
Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych biznesach jak i średnich zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na umiarkowanym poziomie.
Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto.
Do krajalnicy widoczne są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie oddaje się z wielu elementów, jakie mogą zostać wymienione w przypadku uszkodzenia lub awarii.
Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.