Krajalnica auchan

Szatkownica do warzyw elektryczna jest nader istotnym zaopatrzeniem w interesach gastronomicznych. Codzienne krojenie wielokilogramowych ilości różnego rodzaju warzyw w postępowanie ręczny znacznie podnosi koszty sztuki oraz wydłuża czas przygotowania zaplecza przed rozpoczęciem restauracji czy czas przygotowania posiłku w punktach żywienia zbiorowego takich jak szkoły, domy spokojnej starości czy szpitale.

http://www.polkas.pl/Pl/aktualnosci/pc_market_lite-_proste_programowanie_kasy_fiskalnej/ pc market litePC Market Lite- proste programowanie kasy fiskalnej. - Polkas - Kasy fiskalne, oprogramowanie Kraków

Oczywistym wyborem staje się wtedy zakup szatkownicy do warzyw, która razem będzie również pełnić rolę szatkownicy do owoców. Niezależnie od sposobie prowadzonej placówki gastronomicznej warto zdecydować się na zakup szatkownicy do profesjonalnego użytku. Przedstawia się ona znacznie trudną wydajnością (nawet do 300 kg/h) i siłą, posiada wszystkie niezbędne atesty i uznania oraz spowodowana jest spośród doskonałej kondycje produktów, przeznaczonych do kontaktu z żywnością. W grup wypadków urządzenie przygotowane jest ze pewni nierdzewnej oraz stanowi magnetyczny system bezpieczeństwa oraz hamulec silnikowy, zapewniający bezpieczną obsługę przez klientów. Do wyboru pamiętamy również zasilanie 230V albo na tzw. siłę, czyli 400 V, w relacje od posiadanej w lokalu instalacji elektrycznej. Szatkownica do warzyw elektryczna jest wiele nowych, łatwo wymiennych tarcz, które dają, że warzywa oraz owoce mogą przybierać kształt wiórków, plastrów lub kostek, a i specjalną przystawkę do zrobienia frytek. Osobny wsad o stanie półksiężyca jest do cięcia warzyw typu kapusta, seler, i inny podłużny wsad poświęcony jest do warzyw długich. W jakiejś chwili możemy same dobierać kolejne akcesoria według potrzeb. Urządzenie nie powinno stanowić polecane do punktów, do jakich nie jest określone jak np. krojenie sera. Przy zakupie szatkownicy do warzyw należy pamiętać, że nie jest wówczas co prawda danie o wysokich rozmiarach, ale zwykle stanowi ok. 30 kilogramów. Na zbycie znajdziemy duży wybór jakości oraz kształtów, dzięki czemu dobranie odpowiedniego wyposażenia nie sprawi wielu problemów.