Krajalnica 493

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: doskonała kondycję oraz popularna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zbudowana przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest dość niska w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do krojenia przede każdym pozostałego typu wędlin i ciała, a z przeznaczeniem potrafi istnieć wykorzystywany i do pisania plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, jeszcze z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w sumie bezpieczne. Każde elementy zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i wymogi sanitarne. Każdy aspekt tego narzędzia, jaki zamierza pewną relacja z żywnością, jest uczyniony z wyjątków nierdzewnych.

Nie potrzebujesz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dobrej płyty dociskowej? Z modelem 612p absolutnie nie będziesz osiągał tegoż tematu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując dane w nią artykuły do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować narzędzie do ostatniego, by znów działało "jak inne".