Garderoba aranzacja

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/systemy-crm/Systemy CRM - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Toż nie tylko nadzieja na zdjęcie paru zbędnych kilogramów, lecz też na zmianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale i skorzystania ze zdrowia, które proponują nam sałatki.

Witaminy
Sałatki są prawdziwą bombę witaminową. Służą nam one wszystkich elementów niezbędnych do poprawnego działania systemu. Polacy zawsze a pamiętają predyspozycję do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Dlatego naprawdę wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca i nadciśnienie stanowią wciąż samą z pierwszych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja artykułów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność
Warzywa są o dużo bardziej delikatne niż ciało i nabiał. Mniej istnieją w kształcie pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki owemu nie przynoszą one tematów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest zatem naturalniejsza i bezpieczniejsza dla polskiego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania
Przygotowywanie sałatek bynajmniej nie jest trudne, szczególnie, jeżeli posiadamy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że zrobimy je zadziwiająco szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z których chcemy osiągnąć sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W ciągu kilku chwili mamy mądry i pożywny posiłek.

Kaloryczność
Zanim nadejdą bogate i ciepłe dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najlepszym sposobem, by uzyskać wymarzoną sylwetkę, jest przejście na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że posiada być ona o moc smaczniejsza od dawnych polskich bigosów i schabowych. Co więcej, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie potrzeba być specjalistą kuchni. Wystarczy kreatywność i wyobraźnia. To ale od nas chce, z jakich składników stworzymy własną dobrą i mocną sałatkę.