Filtr powietrza 32mm

Atex dust extraction, czyli odpylacze wykonane według dyrektywy atex są za zadanie filtrować gorące gazy, które wychodzą ze spalania odpadów. Proces ten oszczędza energię, dzięki odzyskanemu ciepłu.

Ciepłe, zimne i delikatne alkohole są szkodliwe dla zdrowia oraz miejsca. Nasza jednostka oferuje duży zakres towarów oraz wyjść do przekazywania wielu dużych lub ciepłych gazów. Gorące gazy techniczne są zwykle dawane w procesach spalania, a i obróbki roztopionych metali, bardzo często żelaznych, nieżelaznych i aluminium. Przefiltrowanie gorącego gazu wymaga wcześniejszego ochłodzenia go przy użyciu chłodnic lub wymienników ciepła. Ciepło może stanowić odebrane w punktu oszczędzania energii. Nasza firma proponuje rozwiązania wydawania gorących gazów odpowiednio między innymi dla danych zakładów i procesów: odlewnie, piece dostosowane do wytapiania, elektrownie ogrzewane biomasą oraz spalanie odpadów.

Mgła olejowa jest delikatna dla zdrowia operatorów maszyn, powoduje zakłócenia podaczas sztuki i opada na pełnym obszarze roboczym, wskutek czego podłoże i obrabiane powierzchnie odbywają się śliskie.

Prawie całe czynności obróbki skrawaniem połączone są z powstawaniem danej ilości mgły olejowej. Mgła olejowa to aerozol, który dochodzi w sukcesu używania obrazie w chłodziwie lub smarze przy obróbce skrawaniem metali, a ponadto poszczególnych tworzyw sztucznych. Problem istnieje i parowanie z zbiornika z opiłkami metalowymi.

Pozbywanie się spalin samochodowych pozwala usuwać zagrożenia dla zdrowia Twoich gości i utrzymywać organizacje i punkt w złotym bycie.

Włącznie silników spalinowych samochodów w cichych pomieszczeniach zwykle odnosi się z potrzebą odciągu spalin samochodowych. Bardzo że jest wyobrazić sobie, w jak szybkim okresie z momentu rozruchu zimnego silnika stężenie spalin samochodowych w zamkniętym poniszczeniu może kupić toksyczny poziom. Istnieje toż rzecz jedynie kilku minut.