Ekran dotykowy arduino

GASTRO POS jest programem, który umożliwia na krótką i intuicyjną sprzedaż, stworzoną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak dużo rozpowszechniony plan na targu gastronomicznym zajmuje się wielkim znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w książce kelnerom plus tymże samym ułatwia szkolenie nowych pracowników.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje bogatych i długotrwałych szkoleń, oraz niezwykle niska forma użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z daleką paletą funkcji, znacznie doskonale sprawdzi się w nie wyłącznie w średnim, pojedynczym lokalu, a także w budowie gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo pracom i modułom GASTRO POS stanowi znacznie podatnym systemem, jaki weźmiemy na targu. W współzależności od profilu lokalu, lub jest wtedy bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, które będą najdumniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring zarówno jego czasu rzeczy kiedy i sukcesie jaki tworzy. W relacji od miejsca, można i ustalić widok opcji tak, żebym stanowił on dopasowany do uprawnień danej jednostki, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca ma dostęp do pełnych opcji. GASTRO POS pozwala zminimalizować straty domu oraz zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do wyjątkowych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w wszelkim momencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgodność z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgoda z planami hotelowymi i narzędziami do ćwiczeń specjalnych.