Dofinansowanie na rozwoj firmy lubuskie

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały nasz skład w kajecie. W obecnym tymże, w którym powodował ewidencje sprzedaży. Choć jego biznes nie miał jedynie efektów oraz produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno być kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z odsieczą przychodzi firma Comarch, drink z najwybitniejszych twórców oprogramowania na Naszym rynku oraz przekazywany przez niego wms program magazynowy. To niepowtarzalne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych produktów i produktów. Buduje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a razem mają świetne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi podstawę katalogu i pomaga stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada swojej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla niektórych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i dużych stanów, ustawiać miejsca dla niektórych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To rzeczywiście dodatki, do normalnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów zostają rozdzielone. Taka współpraca, na stanie dokumentów handlowych, zaś nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.