Comarch erp optima w modelu uslugowym

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest dać opinię na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to wyjątkowe narzędzie dla średnich oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie kluczowymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości oraz kadr zaś płac, jest także moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat Program ten że się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu kompatybilności z ustawą o rachunkowości. Wynika toż z faktu iż stanowi on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego dostępne są w nim drugiego sposobu urządzenia do informowania i ocen i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament Płacąc comiesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można kupić nie tylko dojazd do jego charakterystycznych oraz mocnych funkcji, ale też do asysty technicznej, która pozwala rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dostosowanych do pewnej dziedzinie i firmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, program Comarch ERP Optima pewno nie tylko ułatwić i dopasować funkcjonowanie poszczególnych działów i pełnej firmy, lecz także przydać się w pośredni środek do podniesienia jej wyników.

Demo Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wykorzystania z 30-dniowego dema online lub i z 60-dniowego dema offline. Jest to niezmiernie istotne, ponieważ dzięki temuż można rozpocząć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w danej jednostce. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Czerpie z niego teraz ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi oznaką wysokiej wartości oprogramowania. Jak płynie z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób korzystających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego spełnionych.